فرمانداری گرگان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
صفحه نخست > اخبار شهرستان > بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند

بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند


28 فروردین 1399. نويسنده: گرگان

بیش از هزار و ۵۰۰ نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان از آموزش به بیش از هزار و ۵۱۹ نفر در 12 ماهه سال 98 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان، مهین رضایی، رئیس مرکز گفت: این آموزش ها در قالب 57 حرفه آموزشی برای گروه های هدف، اعم از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان، آسیب دیدگان اجتماعی و زنان سرپرست خانوار،شاغلین بنگاه های اقتصادی، افراد دارای معلولیت و پناهندگان اتباع خارجی، زنان خانه دار ، معتادین بهبود یافته و متقاضیان مهارت آموزی اجرا شده است.
رضایی افزود: در خوشه صنعت 383 نفر دوره، در خوشه خدمات 49 نفر دوره و در خوشه فرهنگ و هنر 1059 نفر دوره، و در خوشه کشاورزی 28 نفردوره عملکرد آموزشی این مرکز در بخش دولتی بوده است .
در ادامه رئیس مرکز گفت: در آموزشگاه های آزاد شهرستان گرگان در  سال 98، 10 هزار و 229 نفر دوره آموزش مهارتی در حوزه های خدمات و فرهنگ و هنر و کشاورزی و صنعت کسب کردند که از این تعداد 7 هزار و 333 نفر زن و 2 هزار و 896 نفر مرد بوده است.
رضایی در پایان اشاره کرد در مجموع بخش دولتی و خصوصی از ابتدای سال تا کنون 6 هزار و 214 نفر موفق به دریافت گواهینامه شدند. که از این تعداد 1111 گواهینامه مربوط به بخش دولتی و 5103 مربوط به بخش خصوصی بوده است.
 بازگشت