فرمانداری گرگان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > اولین جلسه هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان گرگان برگزار شد
صفحه نخست > اخبار شهرستان > اولین جلسه هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان گرگان برگزار شد

اولین جلسه هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان گرگان برگزار شد


17 آذر 1398. نويسنده: گرگان

اولین جلسه هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان گرگان برگزار شد 

محمد_حمیدی_فرماندار شهرستان گرگان در این جلسه گفت : 237شعبه اخذ رای در شهرستان گرگان در دوره قبل درنظر گرفته شده بود که می بایست با بررسی بیشتر از سوی هیات اجرایی در جانمایی های صورت گرفته بتوانیم تلاش نماییم از ترافیک رای دهندگی در روز اخذ رای جلوگیری نماییم و در کوتاهترین زمان رای گیری صورت گیرد.
فرماندار گرگان با اشاره به اینکه وزارت کشور پشتیبانی کننده و فراهم کننده زیرساخت ها می باشد بیان داشت: هیات های اجرایی به عنوان نمایندگان مردم ساز و کار اجرا را پیگیری خواهند کرد.
میدی یادآور شد : در این دوره از انتخابات 7 کمیته تشکیل شد و تمام امورات انتخابات از طریق این کمیته ها صورت می پذیرد که امیدواریم با کمک این کمیته ها ویاری هیات های اجرای و نظارت شاهد انتخاباتی گسترده در شهرستان باشیم.
رییس هیات اجرایی شهرستان گرگان در خاتمه اخلاص را سرلوحه کار هیات اجرایی ذکر کرد و گفت:  امیدواریم با اخلاص در عمل، همفکری و هم افزایی بتوانیم در پیشگاه خداوند و مردم از این امتحان سربلند بیرون آییم.

 

 


بازگشت